OPIS
Uređaj za ekstruziono zavarivanje WELDPLAST 300 impresionira svojom kompaktnom konstrukcijom, ergonomskim dizajnom i izlaznim kapacitetom od preko 3 kg/h. Idealan je za radove na plastičnim materijalima sa PE i PP – čak i u ograničenim prostorima. Dvostrano dodavanje žice nudi maksimalnu fleksibilnost pri zavarivanju, a intuitivno rukovanje obezbeđuje efikasan rad na gradilištu ili u radionici.
Tipične primene uključuju rezervoare, ventilacione kanale, rezervoare za vodu, rezervoare za uzgoj ribe, sisteme cevi i još mnogo toga. WELDPLAST 300 je opremljen motorom bez četkica (POWERdrive) i motorom bez četkica za vazduh (ECOdrive), nudeći dug vek trajanja bez održavanja i konstantno visoke performanse. Integrisani sistem grejanja sa 2 zone omogućava preciznu kontrolu temperature i doprinosi konstantnom kvalitetu zavarivanja.
Leister sistem kvaliteta (LQS) – obezbeđuje dokumentovani kvalitet omogućavajući snimanje i evidentiranje parametara zavarivanja putem myLeister aplikacije – jasna prednost za korisnike koji cene sledljivost i osiguranje kvaliteta. Gornji usisnik vazduha je savršeno pozicioniran, a vazdušni filter se može očistiti za tren oka – za maksimalnu jednostavnost korišćenja.
Eko režim WELDPLAST 300 obezbeđuje energetski efikasnu upotrebu i omogućava značajne dugoročne uštede troškova. Nosač za montažu i navoji omogućavaju laku integraciju WELDPLAST 300 u bilo koje proizvodno okruženje. WELDPLAST 300 je posebno dizajniran da ispuni zahteve konstrukcije aparata i kontejnera. Njegov sofisticirani dizajn i visoka efikasnost čine ga idealnim alatom za precizno ekstruziono zavarivanje sa srednjim poprečnim presecima šavova. Dokazani asortiman Leister cipela za zavarivanje je potpuno kompatibilan sa WELDPLAST 300.
- Izdržljiv i efikasan: tehnologija bez četkica
- Savršeno leži u ruci – za rad bez napora
- Dvozonsko grejanje plastike za savršen kvalitet zavarivanja
- LQS: Podaci o zavarivanju osiguravaju kvalitet i poverenje

Ergonomski dizajn za veću udobnost
Fleksibilno rukovanje zahvaljujući ergonomskom dizajnu i promenljivim položajima ruku. Bočni postolje se može montirati levo ili desno za pauze u radu

LED svetlo za osvetljen radni prostor
Sa svojim LED radnim svetlom, WELDPLAST 300 pruža idealne uslove osvetljenja u zoni zavarivanja – za udobno i bezbedno zavarivanje plastike

Optimalno postavljanje kabla
Specijalno dizajnirana kablovska veza na kompaktnom ekstruderu WELDPLAST 300 obezbeđuje savršeno usmeravanje kabla u bilo kom položaju






